Őszi kirándulás

Kedves Szülők!

Október 1-jén, kedden autóbusszal a Budakeszi Vadasparkba megyünk.

Reggel 830 -kor indulunk, ezért kérjük, hogy a gyermekek legkésőbb 800-ra érkezzenek be, hogy legyen idejük elfogyasztani a reggelit!

Ebédre, 1230– 13h környékén érkezünk vissza az óvodába.

Kérjük, hogy mindenki mackós pólóban, kényelmes zárt cipőben, az IDŐJÁRÁSNAK MEGFELELŐ öltözékben jöjjön!

Hátizsákba kérünk:

• egy darab szendvicset

• 1 DB FÉL LITERES CSAVAROS KUPAKOS innivalót (jól záródó – nem szívószálas, dobozos)

• nem olvadós nasit (kérjük, tegyék bele nylon zacskóba, hogy a maradék ne a táskába szóródjon)

• váltóruhát, esetleg cipőt -szükség szerint

Kérem, hogy játékot senki ne hozzon a kirándulásra, nehogy elvesszen!

Köszönöm!

Kedves Szülők!

Október 1-jén, kedden autóbusszal a Budakeszi Vadasparkba megyünk.

Ebédre, 1230– 13h környékén érkezünk vissza az óvodába.

Hátizsákba kérünk:

• egy darab szendvicset

• váltóruhát, esetleg cipőt -szükség szerint

Kérem, hogy játékot senki ne hozzon a kirándulásra, nehogy elvesszen!

Köszönöm!