Módosult nyári nyitvatartás

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Hegyvidéki Önkormányzat a nyári szünet idején az óvodai ügyeletet a beérkezett szülői igények összesítését követően a járványhelyzet előírásait betartva az alábbiak szerint módosítja.

Intézményünk a nyár folyamán 2021. július 12-16. között, valamint augusztus 2-19. között zárva tart.

A nyári időszakban a gyermekek ellátására ügyelet keretében kerül sor az alábbiak szerint:

2021. július 12-16. között az Orbánhegyi Óvoda (1126 Budapest, Orbánhegyi út 3/a) biztosítja az ügyeletet.
2021. július 19-30. között a mi intézményünk fogadja az ügyeletet igénylő óvodásokat.
2021. augusztus 2-13. között a Süni Óvodák székhelyintézménye (1126 Budapest, Németvölgyi út 29.) biztosítja az ügyeletet.
2021. augusztus 16-19. között az Orbánhegyi Óvoda (1126 Budapest, Orbánhegyi út 3/a) biztosítja az ügyeletet.

Felhívom figyelmüket, hogy abban az esetben tudjuk megszervezni az ügyeletet, amennyiben elektronikus úton jelzik az ügyeleti igényt az óvodavezető részére. Étkezést abban az esetben tudunk biztosítani a gyermekek számára, ha az e-menza rendszerben megrendelik az étkezést. A rendelés a nyári hónapokban nem működik automatikus módban, csak manuálisan tudnak rendelni.

A nyári időszakban 2021. július 9-ig és 2021. augusztus 23-tól saját intézményünkben fogadjuk óvodásainkat.

Kérjük a szülőket, hogy az intézménybe továbbra is csak maszkban és kézfertőtlenítés után lépjenek be.

Köszönjük megértésüket és együttműködésüket. Jó egészséget kívánunk!