Házirend-kiegészítés és szülői nyilatkozat

Kedves Szülők!

Örömmel értesítem Önöket, hogy az óvodák és bölcsődék újranyitásáról, valamint a nyári táborok megszervezéséről szóló 215/2020. (V. 20.) Korm. rendelet értelmében 2020. június 2-től a Hegyvidéki Önkormányzat intézményei is megnyílnak. A járványveszély azonban nem múlt el, és szeretnénk mindent megtenni annak érdekében, hogy a ránk bízott gyermekek és az intézményünk dolgozói a lehető legnagyobb biztonságban legyenek, ezért kérem, hogy a mellékelt házirend-kiegészítést figyelmesen olvassák el és az abban foglaltakat tartsák be. Kérem továbbá azt is, hogy a csatolt szülői nyilatkozatot kitöltve juttassák vissza az intézményvezetőnek (e-mailen vagy személyesen), mert ez szükséges ahhoz, hogy a gyermekük látogathassa az intézményt. Az óvoda igénybevétele mellett döntő szülőktől kérem, hogy a mai napon rendeljék meg az étkezést a Menza rendszerben.

Megértését, szíves együttműködését előre is köszönöm, jó egészséget kívánok!