BEIRATKOZÓS- ISMERKEDŐS nap

KEDVES ÚJ MACKÓS SZÜLŐK!

SZERETETTEL VÁRJUK ÖNÖKET LEENDŐ MACKÓS ÓVODÁSAINKKAL EGYÜTT

2021 augusztus 24-én 9 órától 15.45-ig BEIRATKOZÓS- ISMERKEDŐS napunkon (BOCSVÁRÓ NAP pótlása)

Kérem, hogy arcmaszkban tartózkodjanak az óvodában és használják a kihelyezett kézfertőtlenítőt!

Kérem, ezen a napon szíveskedjenek átvenni az óvodai felvételről szóló határozatot és a menzakártyát az irodában.

SZÜLŐI ÉRTEKEZLETET 16 órától tartunk, kérjük szíveskedjenek itt már csemetéik nélkül jelen lenni!

Augusztus 30-án hétfőn és 31-én kedden délelőtt ismét várjuk gyermeküket egyik szülőjével együtt - 9 órától 11 óráig, a beszoktatási időt alatt. Ezen a két napon azért van lehetőségük ismét az óvodával való ismerkedésre, hogy szeptember 1- jén, szerda reggel már a csoportszoba előtt úgy tudjanak elbúcsúzni a kicsiktől, hogy már van aprócska tapasztalat a birtokukban az itteni életről.

AZ ISMERKEDŐS – BEIRATKOZÓS NAPON ÉS SZEPTEMBER 01-én KÉREM KITÖLTVE LEADNI A MELLÉKLETKÉNT LETÖLTHETŐ

„A Mackós Óvoda által alkalmazott szülői NYILATKOZAT a koronavírus járványveszéllyel összefüggésben” elnevezésű nyomtatványt.